Automatyka i robotyka przemysłowa

Automatyka i robotyka przemysłowa
Naszym głównym celem jest zwiększenie wolumenu oraz optymalizacja kosztów produkcyjnych, poprzez automatyzację procesów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i wsparcie od projektu, przez wykonawstwo i dokumentację, kończąc na serwisie i utrzymaniu sprawności wykonanego stanowiska. Znając Twoje cele i założenia proponujemy rozwiązania konstrukcyjne związane z automatyzacją procesów.
W ramach usługi proponujemy


Konsultację i doradztwo
Inżynierowie wdrożeniowi opracują dla Ciebie optymalne rozwiązania,
analizując kompleksowo Twoje potrzeby automatyzacji.

Automatyzację procesów produkcji
Automatyzacja wszelkich aspektów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych

Kompleksowe wyposażenie hal.
Podzespoły i zespoły urządzeń, szybkie dostawy, pełne spektrum zaopatrzeniaPełną lub częściową robotyzację produkcji
Dostosowany do Twoich potrzeb projekt automatyzacji przedsiębiorstwa.
Szkolenie operatorów i inspektorów technicznych.

Integracja ciągów produkcyjnych
Doposażenie stanowisk roboczych.
Dostosowanie stanowisk do wymogów unijnych pod względem wyposażenia, BHP itp.

Usprawnienie procesów technologicznych i logistycznych
Wsparcie kadry przy zamykaniu łańcuch dystrybucyjnego, organizacja dostaw, frachtów, kompleksowa obsługa.

Terminowo
Pracujemy wg. Rygorystycznych reżimów czasowych, dając Ci gwarancję szybkiej i realizacji powierzonych zleceń.
Bezpiecznie
Atestowany sprzęt, nowoczesne rozwiązania i ważna polisa OC w ramach zleconej pracy to dla nas standard!
Profesjonalnie
Sprawdzone rozwiązania, wieloletnie doświadczenie i nowoczesne podejście do realizacji projektów.

Nasz priorytet to skuteczne rozwiązanie automatyzacji produkcji z uwzględnieniem kwestii ekonomicznych. Automatyka i robotyka, a właściwie automatyzacja i robotyzacja stanowisk produkcyjnych, to wdrożenia niezbędne w każdym zakładzie produkcyjnym, skupionym na efektywności i dużej skali przedsięwzięcia. Nasze rozwiązania techniczno – serwisowe zapewniają nieprzerwaną pracę Twoich linii produkcyjnych, hal montażowych i innych stanowisk pracy.

Jednym z głównych zajęć naszych automatyków jest modernizacja już istniejących wdrożeń. Proponujemy pełen przegląd dokumentacji oraz realizacji, jej aktualizację, a także wprowadzenie zmian w procesach produkcyjnych, które przekładają się na zwiększenie wydajności, stabilizację parametrów pracy czy wreszcie lepszą i bezawaryjną pracę urządzeń i całych linii. Zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem systemów zabezpieczających (safety) wraz z bramami dostępowymi, urządzeniami zatrzymującymi pracę (e-stop, kurtyny świetlne itp.). Gwarantujemy pełną dokumentację po wykonawczą, w tym także dostęp do projektów w formatach elektronicznych (np. E-Plan).

Pracujemy i programujemy sprzęt największych światowych marek: Siemens, Fanuc, ABB, Allen-Bradley (Rockwell Automation) i innych.

Wdrożenia automatyzacji są jednych z najbardziej złożonych procesów w drodze do rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, jak obecnie wygląda proces produkcyjny w Twojej firmie, możemy uczynić go bardziej ekonomicznym, dzięki zastosowaniu robotów i urządzeń automatycznych. To dzięki takim działaniom przyczyniamy się do sukcesów naszych klientów!Automatyka i sterowanie procesem

Wdrażanie i integracja systemów pomiarowych

Poprawa produkcyjnych parametrów pracy

Automatyka procesowa

Aplikacje wspierające produkcję i zarządzanie

Wdrażanie robotów i kobotów przemysłowych

Zdalne monitorowanie procesów

Wizualizacja sterowania na panelach HMI

Projekt i montaż systemów bezpieczeństwa


Jak wdrażamy automatyzację?
TAGI: automatyka, automatyzacja przedsiębiorstw, robotyka, kontrola procesów produkcyjnych, optymalizacja produkcji, zwiększanie wydajności produkcji, programowanie maszyn, programowanie urządzeń, programowanie przemysłowe, programowanie sterowników, programowanie PLC, modernizacja oprogramowania, modernizacja sterowania maszynami, instalacje bezpieczeństwa ProfiSafe, projekty ProfiSafe, pomiary przepływu, pomiary temperatury, rejestratory i regulatory, monitorowanie silników, pomiary nacisku, pomiary naprężenia, wagi i urządzenia miernicze,